Друк

Портал (portal) - єдина точка доступу для користувачів до різнорідних інформаційних ресурсів і додатків.

Портал може бути зовнішнім (Інтернет) і внутрішнім (Інтранет).

Інтернет-портал - зовнішній інформаційний веб-ресурс, призначений для інформування цільової аудиторії (клієнтів, партнерів, постачальників і т.д.) про діяльність підприємства / організації та здійснення взаємодії з ними.

Інтранет-портал - внутрішній корпоративний ресурс з широкою функціональністю, що дозволяє публікувати та розповсюджувати корпоративні інформаційні матеріали у внутрішній мережі, інтегрувати інформацію з різних джерел і забезпечувати структурований доступ до неї, організувати захищений віддалений доступ до внутрішньої корпоративної інформації.

Ми пропонуємо рішення, що дозволяє реалізувати технології зовнішнього і внутрішнього порталів як інтегровано, так і незалежно. При цьому ми забезпечуємо безпеку наших рішень як на базі рекомендацій міжнародних стандартів так і українських, зокрема, НД ТЗІ 2.5-010-03 «Вимоги до Захист інформації WEB-сторінки від несанкціонованого доступу».

Досвід, якому можна довіряти

Наша команда фахівців здатна реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Наш досвід отриманий в результаті впровадження більше 500 проектів практично у всіх галузях.

Ми спеціалізуємося на розробці, поставці та впровадженні складних програм. Більша частина - в партнерстві з світовими лідерами: Microsoft, IBM, Cisco, Teradata, Oracle.

Global Intecraty за час своєї роботи розробила понад 40 власних рішень для великих компаній, банків, держустанов.