Новини консорціуму

Друк

 

Про це сказав директор Асоціації "ІТ України" Віктор Валєєв, коментуючи рішення про розформування ІТ комітету Верховної Ради, прийняте робочою групою з підготовки першого засідання парламенту.

"Нам треба враховувати європейський досвід - комітети з цифрових питань або інформатизації є як в країнах "Старої Європи" - наприклад комітет з цифровим питань у складі Бундестагу, так і країнах Східної Європи - комітети з питань нових технологій та з питань управління Сейму Польщі, а в парламенті Великобританії цього літа почав роботу навіть комітет з питань цифрової грамотності" - заявив Валєєв.

"Враховуючи той факт, що традиційні промислові галузі країни на тлі розвитку ІТ індустрії демонструють не кращу динаміку росту, а система державного управління відстала у використанні ІТ технологій від більшості пострадянських країн - для законодавців в ІТ сфері є "неоране поле" роботи", - сказав експерт.

Детальніше...
 
Друк

— ІТ-технології для бізнесу від консорціуму Intecracy Group дозволяють співробітникам компанії виконувати свої обов'язки навіть в тому випадку, якщо вони не доберуться до робочого місця, — розповів член наглядової ради організації Юрій Сивицький 2 квітня 2013 в ході презентації ІТ-рішень «Бізнес без кордонів», яка відбулась у бізнес-центрі «Хай-Тек Парк» (м. Київ).

Детальніше...
 

Сторінка 1 з 8

Досвід, якому можна довіряти

Наша команда фахівців здатна реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Наш досвід отриманий в результаті впровадження більше 500 проектів практично у всіх галузях.

Ми спеціалізуємося на розробці, поставці та впровадженні складних програм. Більша частина - в партнерстві з світовими лідерами: Microsoft, IBM, Cisco, Teradata, Oracle.

Global Intecraty за час своєї роботи розробила понад 40 власних рішень для великих компаній, банків, держустанов.